CloseTV-Internetu · September 14 2014 SpausdintiTV-Internetu · September 13 2014 Spausdinti
Liutauro Salasevičiaus sukneles demonstruos Lietuvos įžymybėsJau šį ketvirtadienį, gegužės 1 dieną, TV3 žiūrovai išvys specialų mados projektą „Madam pareis vėliau su...“ 17.20 val. eteryje spindės dizainerio Liutauro Salasevičiaus prabangių vakarinių suknelių kolekcijos „Šou“ modeliai ir bus parodytos iki šiol nematytos akimirkos iš renginio užkulisių.

VIKTORIJA · May 01 2014 · Toliau... · 609 Peržiūros ·Spausdinti
Švęsti ir dėkoti mamoms kvies J. Jurkutės ir M. Mikutavičiaus duetasPirmąjį gegužės sekmadienį visi skubėsime sveikinti brangiausią pasaulyje žmogų – mamą: gėlėmis, žodžiais, gerais darbais ar tiesiog mintimis. TV3 šią svarbią dieną, gegužės 4-ąją, žiūrovus ragins skirti savo mamoms gražiausius sveikinimus, o šventinės transliacijos „Didysis Motinos dienos koncertas“ žvaigždės joms dedikuos gražiausius muzikinius pasirodymus.

VIKTORIJA · May 01 2014 · Toliau... · 541 Peržiūros ·Spausdinti
KK2 laidoje gražuolės patars užpakaliuko tobulinimo klausimaisLietuvą sudrebino netikėtas nuotraukos incidentas. Pupytės susikišo mikrofonus į... vieną vietą ir susilaukė baisaus pasmerkimo! Kaip taip galima? Tai negražu ir vulgaru! Merginas užpuolė kolegos „Facebook“ tinklalapyje ir išvadino kone smukusios moralės moterimis.

VIKTORIJA · April 08 2014 · Toliau... · 562 Peržiūros ·Spausdinti
Išskirtinis Natalijos Bunkės vyro interviu laidoje „Nuo... Iki...“„Skyrybos su Natalija man nebuvo skausmingos. Tai buvo protingas ir mums abiems tik į gerą išėjęs sprendimas“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 31-erių dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis 37-erių Danielius. Tai pirmas viešas vyro interviu po skyrybų su garsia dainininke. Iki šiol verslininkas nuo bet kokių komentarų susilaikė ir žiniasklaidos dėmesio vengė.

VIKTORIJA · April 08 2014 · Toliau... · 540 Peržiūros ·Spausdinti
Ieškomi žmonės norintys prisidėti prie projekto plėtojimo, susisiekite el.paštu: info@tv-internetu.eu


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas