KK2 laidoje gražuolės patars užpakaliuko tobulinimo klausimaisLietuvą sudrebino netikėtas nuotraukos incidentas. Pupytės susikišo mikrofonus į... vieną vietą ir susilaukė baisaus pasmerkimo! Kaip taip galima? Tai negražu ir vulgaru! Merginas užpuolė kolegos „Facebook“ tinklalapyje ir išvadino kone smukusios moralės moterimis.

VIKTORIJA · April 08 2014 · Toliau... · 38 Peržiūros ·Spausdinti
Išskirtinis Natalijos Bunkės vyro interviu laidoje „Nuo... Iki...“„Skyrybos su Natalija man nebuvo skausmingos. Tai buvo protingas ir mums abiems tik į gerą išėjęs sprendimas“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 31-erių dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis 37-erių Danielius. Tai pirmas viešas vyro interviu po skyrybų su garsia dainininke. Iki šiol verslininkas nuo bet kokių komentarų susilaikė ir žiniasklaidos dėmesio vengė.

VIKTORIJA · April 08 2014 · Toliau... · 48 Peržiūros ·Spausdinti
„Žalgiris“ bandys priešintis CSKA komandos buldozeriui„Žalgirio“ krepšininkai nusiteikę rimtai kibti į atlapus vienam galingiausių Europos klubų Maskvos CSKA. Tokią progą jie gaus ketvirtadienį Kaune Eurolygos „Top 16“ etape. Mačą nuo 19.40 val. tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“ kanalas.

TV-Internetu · March 06 2014 · Toliau... · 247 Peržiūros ·Spausdinti
Monika Linkytė: „Kai nesitiki laimėti, pergalė būna gerokai saldesnė“Iki „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalo liko vos keli žingsniai. Įtampa auga kiekvieną šeštadienį vis labiau, o jos neatlaikę dalyviai krinta kaip lapai. Praėjusį savaitgalį iš atrankos pasitraukus Martynui Kavaliauskui, dėl kelialapio į konkurso finalą kovoti liko keturi pajėgiausi dainininkai.

VIKTORIJA · February 14 2014 · Toliau... · 220 Peržiūros ·Spausdinti
Agnė Jagelavičiūtė Kauno turguje surengė mėsainių valgymo varžybasJau šį šeštadienį 9.00 val. ryto LNK „Receptų užkalbėtoja“ Agnė Jagelavičiūtė mokys gaminti mėsainius. Tiesa, dažniausiai degalinėje ar greito maisto restoranuose pagaminti mėsainiai būna kenksmingi ir labai kaloringi. O A.Jagelavičiūtė parodys kaip pasigaminti mėsainį, kuris bus ir sveikas, ir skanus.VIKTORIJA · February 14 2014 · Toliau... · 192 Peržiūros ·Spausdinti
„Nuoga tiesa“: ar meilė trunka trejus metus?Patikra – dar griežtesnė nei į oro uostą, o patekus į vidų – galimybė ištvirkauti kiek tik leidžia fantazija. Pirmą kartą televizijos žiūrovams bus parodyti slapti kambariai, kuriuose vyksta tai, apie ką daugelis nedrįsta net sapnuoti. Ką tokio slapto nufilmavo „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Nuoga tiesa“ kameros, įleistos į vieną legendomis apipintą sostinės klubą? Atsakymas jau šį, ketvirtadienio vakarą, 22.30 val., „S“ ženklu paženklintoje „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje.

VIKTORIJA · February 14 2014 · Toliau... · 250 Peržiūros ·Spausdinti

Tarptautiniai pinigu pervedimai tarp Anglijos ir Lietuvos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas